Neden Türkhit Ltd. Şti. ile Çalışmalısınız?

2007 Yılında Google AdWords internet reklamcılığının başlamasıyla sektörde yerimizi aldık. Google AdWords Reklamcılığı Programına , Google Partneri olarak devam ediyoruz.
İnternette yerini almak , marka degerini yükselmek ve daha fazla satış yapmak isteyen tüm işletmelere dürüst ve şeffaf bir şekilde hizmet veren profesyonel bir ekibiz. Hizmet kalitemiz , doğru bilgilendirme , doğru yönlendirme , doğru analiz , doğru raporlama , doğru uygulanabilir çözümler üretme ilkelerine dayalı bir anlayışa sahiptir.
Tüm çalışmalarımızın temelinde müşteri memnuniyeti esastır. Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalite anlayışımız doğrultusunda belirleyip, karmaşadan uzak, farkındalık yaratarak, basit ve daha iyi yolları bulmalarını sağlayarak yönlendirmektir. 

Temel Değerlerimiz

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Google AdWords Reklam , Facebook Reklam Yönetimi , İnstagram Reklamları , Dijital PR Kampanya Yönetimi, Sosyal Medya Strateji ve Pazarlama Yönetimi , Online İtibar , İletişim , Marka Yönetimi

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Tarafsızlık, Dürüstlük ve Güven, Çözüm üretme, Uzman Eğitim kadroları, Ekip çalışması,odaklanma..

MİSYONUMUZ

İnternet reklamları ve sosyal medya hizmetleri kapsamında, İşletme ve Kurumların sorunlarını önyargısız, tarafsız ve sistematik bir yaklaşımla analiz edip, uygulanabilir çözümler üreterek başarıyı yakalamaktır. .

VİZYONUMUZ

Sistemleşme ve Eğitim ile başarıyı sürdürülebilir kılmaktır.