Facebook aracılığıyla firmanızı tanıtın.

Teknolojik gelişmelerin internet dünyasında fırtınalar estirdiği bir dönemde, firmanızın ve işletmenizin reklamını yapmak için elinize geçen fırsatları ajansımız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir süredir bu konuda devam ettirdiğimiz çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı ve bizim aracılığımız ile Adwords reklam verme sistemi sayesinde, yeni açılan işletmeler ya da hali hazırda faaliyetlerine devam eden firmalar da büyük ölçüde kazanç sağlamaya başlamışlardır. Bilindiği üzere Adwords reklamı verme yöntemi ile firmanıza ait olan internet sayfanız, arama motoruna vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili anahtar kelime yazıldığında, açılan sayfanın hemen üst yanında yer almaktadır. Bu sayede sizin temsil ettiğiniz marka da kullanıcının dikkatini çekecek bir şekilde görünecek ve sitenizin tıklanmasına sebep olacaktır. Bu fırsatı en güzel şekilde kullanmak ve ekonomik bir maliyetle bunu gerçekleştirmek için ajansımız tarafından alacağınız hizmetle siz de marka farkındalığınızı sağlayabilirsiniz. İsminizi en üst sıralara çıkaracak bu hizmet karşılığında son derece makul bir fiyat listesi ile karşılaşacak ve bunu küçük bir yatırım olarak düşüneceksiniz. Bu yatırım sonunda ne kadar avantajlı bir duruma düşeceğinizi de kısa bir zaman sonra yapılan iş analizleri ile birlikte görebileceksiniz.

Sosyal medya platformlarının 1 numaralı adresi Facebook artık sadece lise arkadaşlarının birbirlerini bulabilmeleri için kullanılmıyor. Firmalar Facebook reklamları sayesinde isimlerini her gün hedef kitlelerine ulaştırıyorlar ve bu işlemden oldukça kazançlı çıkıyorlar. Siz de daha fazla kitleye ve müşteriye ulaşmak ve adınızı milyonlara duyurmak istiyorsanız, hemen ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Sizler için 7/24 çalışan uzman kadromuz, Facebook platformunda yaptığı çalışmalarla logonuzu, metinlerinizi ve resimlerinizi milyarlarca kişinin görmesini sağlamaktadır. Dünyada en fazla üyeye sahip olan ve Türkiye’de de hatırı sayılır bir yere gelmeyi başaran Facebook, sizlerin ismini duyurarak, gün içinde birçok kez görünmenizi garanti ediyor. Reklamın en etkin yollarından biri haline gelen ve beklenen sonuçların tahmin edilenden daha yüksek çıktığı bu sistem sayesinde sizde firma olarak adınızı hem Türkiye hem de yurtdışında duyurma şansına sahip oluyorsunuz. Facebook bilindiği üzere son yıllarda sadece genç bir kitleyi değil, iş hayatında kariyer sahibi olmak isteyen kişileri ve firma sahibi olan ya da yeni bir işletme kurmuş bir kitleyi de sosyal ağına katmaktadır.
Özellikle yeni kurulan bir firmanın, dünyanın en çok kullanılan sosyal ağında görünmesi ve reklam vermek istemesi kadar doğal ve haklı bir sebep olamaz. Facebook reklamları işte bu anlamda diğer bütün tanıtımlardan daha fazla öne çıkıyor. Günde milyarlarca kişinin ziyaret ettiği bu sayfalarda siz de adınızın duyurulmasını ve firmanızın reklamını yapmamızı istiyorsanız, bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Oldukça ekonomik fiyatlarla müşterilerimize hizmet verdiğimiz ajansımız sizlere görünür olmanın garantisini vermekle birlikte kazancınızı arttıracağınızın da vaadini veriyor. İnternet dünyasında binlerce sektör varken onların arasından sıyrılabilmek bir hayli zor olabilir. Ajansımız sizlerle öncelikle ne istediğinize dair görüşüyor ve sizlerin isteklerini tek tek not ediyor. Bununla birlikte sizlere hangi zaman aralıklarında analizler yapacağını söylüyor. Reklamlardan alacağınız geri dönüş, en az reklam vermek kadar önemlidir. Profesyonel bir ajans olarak, firmanızın reklamı ile başından sonuna kadar ilgileniyor ve sizleri hiçbir aşamada yalnız bırakmıyoruz. Sizlerden aldığımız görüşlere de önem veriyoruz.
Çözüm ortağınız olarak sizlerle çalışmaktan ve reklamınızı sosyal medya aracılığı ile yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Sosyal medyanın pazarlamadaki önemine inandığımız gibi, sizlerin bu yolla reklamınızı yapmaktan ve firma olarak veriminizi arttırmaya katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ve farklı sektörlerde görev alan kadromuzla aynı çatı altında müşteri odaklı bir ajans olarak Facebook reklamları hizmetini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Talep ve isteklerinizi değerlendirdikten sonra sizlerin en kısa zamanda milyonlarca kişi tarafından görünmenize ve tıklanmanıza destek oluyoruz. Sadece sosyal medya bağlantınızı yapmakla kalmıyor aynı zamanda sizlerin en iyi verimi almanız için tüyolar veriyoruz. Bütün bu işlemleri bilgi ve tecrübelerimiz doğrultusunda sizlere önerip sunuyoruz. Reklamınızı yaparken çeşitli kategoriler de sunma olanağı tanıyoruz. Bu sayede hedef kitlenize uygun ve değişik türde sayfalarda çıkmaya başlıyorsunuz. Facebook platformunda vereceğiniz her reklamın hedef kitlenize uygun olması ve daha çok görünmesi için sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu sayede belki de sadece bir kitleye değil, o kitleyi takip eden başka kitlelere de kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.
Vereceğiniz reklamın hedef kitlesini yaşa, cinsiyete, şehre, eğitim durumuna, iş unvanına, medeni durumuna ve bunun gibi birçok kritere ayırarak belirlemeniz sizlerin çok daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Facebook reklamları sisteminde sizlere her bir ayrıntıyı belirtmek ise, bizim işimizdir. Bu gibi durumlarda bizlere danışmanız halinde sizin için en uygun portföy çıkarılmaktadır. Hiçbir reklamınız boşa gitmez ve günde milyonlarca kişi sizi üst sıralarda görür. Farklı şekillerde tanımlanan facebook reklamları; web site reklamları, sayfa reklamları, etkinlik reklamları, uygulama reklamları gibi kategorilere ayrılır. Bu sayede hedef kitleniz hiçbir zaman şaşmaz ve gün içinde firma isminiz görünmüş olur. Koymak istediğiniz reklamınızı istediğiniz zaman durdurabilme hakkına sahip olursunuz ve bu işlem sponsorlu haberleriniz için de geçerli olmaktadır. Facebook üzerinden yararlanarak reklam koymak isteyen bazı kişiler birçok teknik problemle karşı karşıya kalırlar. Biz sizlere bu gibi konularla uğraşmamanız ve zaman kaybetmemeniz için yardımcı olmaktayız. Sizler için en doğru bağlantı yollarını kullanarak, kısa bir zaman içinde görünür olmanızı sağlıyoruz. Kapsamlı ve oldukça kullanışlı reklam potansiyeli, 1,3 milyon kişi tarafından kullanılan Facebook platformunu da ayrı bir yerde tutmaktadır. Ajans olarak bize danışmak istediğinizde sizleri küçük ya da büyük firma olarak asla ayırmıyoruz. Bize danışan ve desteğimizi isteyen ya da sadece fikir almak isteyen her firma ya da işletme bizler için kurumsaldır ve geleceğe yönelik yapmak istediği her aksiyonu sonuna kadar hak ediyordur. Marka olarak isminizin görünmesini ve daha da büyük bir isim haline gelmenizi istiyorsanız, en kısa zamanda müşteri odaklı çalışan ajansımızla iletişime geçebilirsiniz. Bizlere web sitemizden ulaşabileceğiniz gibi, telefon numarası ve e-mail yolu ile de iletişime geçebilirsiniz.

Şuana kadar ne kadar reklam verdik ?

171
Mutlu Müşteri. Çalışmaya devam ettiğimiz ve günden güne büyüyen müşteri sayımız.
2452
Reklam Tıklaması Şimdiye Kadar Tıklanmış Reklam Adedi.
8760
Saat Reklam Verildi Bizi seçen müşterilemize istatistikteki bilgi süresince hizmet verildi.

Bize Yazın!

Aklınıza gelebilecek tüm konularda bize yazarak kafanıza takılanları sorabilirsiniz.