Sosyal medya platformlarında isminizi duyurun.

Teknolojik gelişmelerin internet dünyasında fırtınalar estirdiği bir dönemde, firmanızın ve işletmenizin reklamını yapmak için elinize geçen fırsatları ajansımız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Uzun bir süredir bu konuda devam ettirdiğimiz çalışmalarımız meyvesini vermeye başladı ve bizim aracılığımız ile Adwords reklam verme sistemi sayesinde, yeni açılan işletmeler ya da hali hazırda faaliyetlerine devam eden firmalar da büyük ölçüde kazanç sağlamaya başlamışlardır. Bilindiği üzere Adwords reklamı verme yöntemi ile firmanıza ait olan internet sayfanız, arama motoruna vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili anahtar kelime yazıldığında, açılan sayfanın hemen üst yanında yer almaktadır. Bu sayede sizin temsil ettiğiniz marka da kullanıcının dikkatini çekecek bir şekilde görünecek ve sitenizin tıklanmasına sebep olacaktır. Bu fırsatı en güzel şekilde kullanmak ve ekonomik bir maliyetle bunu gerçekleştirmek için ajansımız tarafından alacağınız hizmetle siz de marka farkındalığınızı sağlayabilirsiniz. İsminizi en üst sıralara çıkaracak bu hizmet karşılığında son derece makul bir fiyat listesi ile karşılaşacak ve bunu küçük bir yatırım olarak düşüneceksiniz. Bu yatırım sonunda ne kadar avantajlı bir duruma düşeceğinizi de kısa bir zaman sonra yapılan iş analizleri ile birlikte görebileceksiniz.

Sosyal Medya Yönetimi ya da kısa adı ile SMY, temsil ettiğiniz markanın ve hizmetin, Facebook, Twitter, Instagram ve benzeri sosyal medya platformlarını kullanarak, ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile olan iletişimin sağlıklı bir şekilde uygulanmasının sağlanmasıdır. Bu işlem hem iletişimi hem de içeriği sağlamak açısından oldukça önemlidir. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti veren ajansımız, konusunda uzman personelimiz sayesinde, irili ufaklı birçok işletmenin ve isim yapmış firmaların sosyal ağlarla olan bağını güçlendirmektedir. Bu sayede firmalar da sosyal medya aracılığı ile müşterilerinin nabzını güncel bir şekilde yoklamış olmaktadırlar. Bu uygulama firmaların geleceğe yönelik projeleri, kampanyaları ve kitlelere tanıtımları açısından çok yararlı ve gerekli bir uygulamadır. Çağımız hepimizin bildiği ve farkında olduğu gibi elektronik ve bilgisayar çağıdır. Artık hemen herkesin bir akıllı telefonu ve akıllı cihazı bulunmaktadır. Gerek Türkiye gerek dünyada sektörel gelişmelerin çoğu artık internet üzerinden takip edilmekte ve firmalara ulaşmak, onlarla iletişim kurmak isteyen hedef kitle de sosyal medya aracılığı ile bu firmalara çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmaktadır.
Bu uygulama eğer doğru olarak yerine getirilirse, sosyal medya platformlarındaki marka değerinizi arttırırsınız. Ajansımız sizlere Sosyal Medya Yönetimi hizmeti verirken, bütün bu önemli unsurları dikkate alarak aksiyonlarını gerçekleştirmektedir. Hem pazar hakkında bilgi sahibi olmanıza hem de hedef kitlenizi belirlemenize destek olan sosyal medya yönetimi sayesinde grafiğiniz gün geçtikçe daha çok yükselecektir. İçerik yönetimi ve veri analizi en önemli faktörlerdendir. Ajansımız sizlere öncelikle markanız için sürdürülebilir bir hikaye oluşturmaktadır. Bu ancak değişik sektörlerde vizyon hakimiyeti olan ve sosyal medya platformlarını çok iyi tanıyan ve hedef kitlelerin ne istediğini bilen, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta da; sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen veri analizlerinin, web analitiğinden daha farklı olduğudur. Sosyal medya analitiğinde kişiler daha çok firma hakkındaki yorumlara odaklanmaktadırlar. Sosyal medya analitiği aynı zamanda trend analizine de olanak tanımaktadır. Güncel olarak takip edilen sosyal medya trafiği birçok platformdan daha yoğun ve daha aktif bir etkileşim halindedir.
Sosyal medya analizi yapılırken ajansımız, ortaya çıkan verileri en doğru şekilde okuyup sizlere yol gösterecektir. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti aldığınızda sizlere sadece sosyal medya platformları ile olan bağlantıları değil, veri ve analizle ilgili bilgileri de sunuyoruz. Veri okuma ve analiz işlemlerini bu işte profesyonel eğitim almış ve sektörde deneyimli personelimizle hazırlıyoruz. Dolayısıyla sizler sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında geniş bir paket hizmeti almış oluyorsunuz. Üstelik bu hizmet son derece uygun bir fiyat ve geniş ödeme seçenekleri ile verilmektedir. Ajansımızla internet ya da telefon yolu ile iletişime geçtiğinizde sosyal medya yönetimi ve diğer reklam verme yöntemleri hakkında sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi konusunda hem yurtiçi hem de yurtdışındaki sektörlere hakim olan ajansımız, sektördeki tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunarak, hedef kitleler içindeki güvenirliğinizi arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Resmi olarak Google Partners rozeti taşıyan ajansımız, hizmette güler yüz, kalite ve devamlılığı hedeflemektedir. Bütün bu hizmetleri düşük maliyetlerle ayağınıza getirir ve firmaların satışlarını arttırmaya yönelik satış stratejileri üzerinde profesyonel bir şekilde çalışmalar yapar. Firmaların ve işletmelerin satışlarını arttırıcı modern ve teknolojik çözüm önerileri sunmaktan gurur duymaktayız. Profesyonel kadromuz her türlü reklam ve satış arttırma yöntemi için beyin fırtınası yapar ve hem teorik hem de pratik uygulamalarla firmaların güvenini kazanır.
Sadece Twitter, Facebook ya da Instagram üzerinden değil, dünyaca ünlü ve kendini kanıtlamış diğer kurumsal sosyal medya platformları için de çalışmalar yaparak firma ve platform arası bağlantıları hazırlar ve dünyada trend haline gelmiş ya da gelmek üzere olan bütün sosyal medya platformlarını da takibe alarak Sosyal Medya Hizmeti için portföyünde tutar. Bu şekilde hedef kitlesini de genişletmiş olur ve firmaların belirledikleri verilere göre markaları bu platformlara en doğru şekilde yönlendirme yapar. Dijital medya devamlı yenilenmekte ve çoğu zaman takibi zor bir duruma gelmektedir. Firmalar yoğun iş tempoları sırasında bütün platformları takip edemeyebilirler. Ajansınız olarak biz bu takibi sizler için ele alıyor ve en eski sosyal medya platformlarından en yenilerine kadar hepsinden haberdar olup, sizler ve firmanız için hangi platformun daha uygun olabileceği üzerinde çalışmalar ve analizler yapıyoruz. Ortaya çıkardığımız verileri sizlerle paylaşıyor, hem işin başında hem de iş devam ederken sizlere yenilikler hakkında düzenli bilgi veriyoruz. Bu bilgi alışverişi sayesinde de sosyal medya hizmeti kapsamında bağlantı kurulan sosyal medya platformları ile interaktif bir çalışma içine giriyoruz. 7/24 hizmet halinde olduğumuzdan, ortaya çıkabilecek herhangi bir problemde de sizleri asla yalnız bırakmıyor, teknik ya da stratejik hangi konu olursa olsun, sorularınızı, görüşlerinizi ve elbette önerilerinizi dikkate alarak sizinle olan çalışmamıza devam ediyoruz.

Şuana kadar ne kadar reklam verdik ?

171
Mutlu Müşteri. Çalışmaya devam ettiğimiz ve günden güne büyüyen müşteri sayımız.
2452
Reklam Tıklaması Şimdiye Kadar Tıklanmış Reklam Adedi.
8760
Saat Reklam Verildi Bizi seçen müşterilemize istatistikteki bilgi süresince hizmet verildi.

Bize Yazın!

Aklınıza gelebilecek tüm konularda bize yazarak kafanıza takılanları sorabilirsiniz.