SYoutube reklamları ile firmanızı milyonlara tanıtın.

Zengin içeriği ile bir çeşit arama motoru işlevi gören ve dünya genelinde her tür videonun depolanmasını ve paylaşımını sağlayan Youtube; gün içerisinde milyonlarca kişinin erişim sağladığı, dünyanın en çok kullanılan ikinci sosyal ağdır. Günün her anı sınırsız video paylaşımı yapılmaktadır ve dünyanın her yerinden bu videolar izlenebilmektedir. Video paylaşmak ve izlemek için Youtube’a giriş yapan milyonlarca kişiyi hedef alan firmalar, Youtube’a verdikleri reklam ilanları ile pazarlama yapmakta ve markasının milyonlarca kişi tarafından tanınmasını sağlamaktadır. Youtube Reklamları ile günün her dakikasında milyonlarca insana en hızlı ve en kolay yoldan ulaşılmaktadır. Günümüzde internet reklamcılığı ile birçok firma, adının uluslararası tanınmasını sağlamaktadır. Youtube’a reklam vermekle firmanızın kapılarını sanal dünyaya açmış oluyorsunuz. Çok kısa zamanda ve kolay bir şekilde adınızı, markanızı ya da firmanızı yurt genelinde ve dünya genelinde duyurma fırsatı yakalıyorsunuz.
Youtube’a yüklenen videolar çok çeşitlilik gösterir. Bu çeşitlilik videoların her insana hitap etmesini sağlar. Her videoda görsel anlatım ile en iyi algılama ve öğretme amaçlanır. Günümüzde küçük, büyük yaş fark etmeksizin, ülke ve cinsiyet göz önünde bulundurulmaksızın herkes tarafından kullanılan Youtube videolarının tıklanma sayısına göre ne kadar kişi tarafından izlenildiği de anlaşılmaktadır. Eğer firmamızın reklamı video şeklinde hazırlanıldığında; belirlediğiniz hedef kitleye reklamınızı sunarken, izlenme sayısına göre sadece reklamınız seyredildiğinde ücret ödersiniz. Böylelikle firmanızın reklamını izlemeyen ve ilgilemeyen kişilerden dolayı fazla para ödemezsiniz. Youtube Reklamları sadece reklam videosu olarak değil izleyicinin ilgisini çeken konular hakkında özgün bir video hazırlayıp, videoya ürün yerleştirme sistemi ile firmanızın reklamı yapılabilmektedir. Ayrıca firmanızın reklamı herkesin izlediği doğru videoların öncesinde de yapılmaktadır. Youtube Reklamları tanıtıcı kısa film şeklinde hazırlanabileceği gibi, slayt gösterisi ve afiş şeklinde de hazırlanmaktadır. Reklamınızı izleyen ve firmanızla ilgilenen Youtube izleyicileri, gerek telefon numaralarınıza gerekse, web sitenize geri dönüş yapacaktır.
Youtube da yayınlanan reklamlar, firmanın belirlediği müşteri kitlesine hitap edecek şekilde hazırlanır ve hedef kitlenin izleyeceği video sayfalarında yayınlanır. Böylelikle reklamınız potansiyel müşterilere en kısa yoldan ulaşır. Youtube’a yüklenen her video ile firmamızın reklamı yapılabileceği gibi, hedef kitlenin izleyeceği videolardan önce, izlenilen videonun yanında ve Youtube video arama sonuçlarında da reklamınız görüntülenir. Youtube Reklamları ile doğru müşteri kitlesine ulaşmak amaçlanır. Bunun içinde çeşitli hedefleme seçenekleri kullanılır. Hatta hitap etmek istediğiniz müşteri potansiyelini şehir, meslek, cinsiyet, yaş, ilgi alanına göre siz belirleyebilirsiniz. Reklamlar ile marka bilinirliğiniz artar ve geri dönüş sağlanır. Merak uyandıran ve ilgi çekici reklamlar ile hedef kitlenin firma hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar ve satışlarınız artar. Youtube Reklamları ile interaktif olarak doğrudan müşteri ile iletişim sağlanır ve izleyen kişinin bilgilenme isteğine yol açar. Ölçülebilir olması sebebiyle; kaç kişinin reklamı izlediği ve sonrasında kaç kişinin geri dönüş sağladığı hızlı ve kısa yoldan öğrenilir. Ayrıca Youtube’da firmanızın reklamını yaptığınızda bireysel olarak hedef kitleye yönelik erişim sağlanır.
Son yıllarda dünyada teknolojinin ve bilişim sektörünün hızla gelişmesiyle ve internetin tüm insanlara hitap etmesiyle birlikte reklamcılık ve reklam anlayışı da tamamen değişti. Türkiye’de de internet reklamcılığına ilgi arttı ve dijital dünyanın insanlara sunduğu avantajlardan yararlanılmaya başlandı. Turkhit olarak; internet reklamcılığında hedef kitleye en hızlı şekilde Google, Facebook ve Youtube reklamları ile ulaşabilmeyi amaçlarız. Firmaların milyonlarca insana ulaşmasını sağlarken aynı zamanda ürün ve hizmetlerinin kolaylıkla tanıtılmasını amaçlayan reklamlar hazırlarız. Her an milyonlarca kişiye hitap eden Youtube Reklamları ile firmanızın uluslararası işbirliği yapmasını, adını dünyaya duyurmasını ve kalıcı olmasını hedefleriz. Eğer sizde Youtube reklamları ile sanal dünyanın avantajlarından yararlanmak isterseniz, internet reklamcılığında rozetli Google resmi iş ortağı olarak farklı tanıtım seçeneklerinden yararlanıp, rakiplerinize fark atmanıza ve tercih edilmenize yardımcı oluruz. Eğer firmamızın güven kazanmasını istiyorsanız, Türkiye’nin lider sosyal medya ajansı olan Turkhit aracılığıyla internette reklam vermelisiniz. Çünkü biz uzman kadromuzla bizimle çalışan firmaların internet dünyasında kalıcı olmasını sağlarız. Yurt genelinde büyümek, yurtdışında tanınmayı hedefleyen şirketlerin markalarını fark yaratacak Youtube reklamları ile dünyaya tanıtırız.
Reklamın gücüne inanıyorsanız, markalaşmak istiyorsanız ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorsanız; Youtube Reklamları ile firmanızın iş dünyasında tanınması ve uzman olması için kusursuz projeler için profesyonel uzman kadromuz ile yaratıcı, farklı ve anlaşılır reklamlar hazırlamaktayız. Sizin isteğiniz doğrultusunda içerik reklamı, standart banner reklamı ve video içi reklamlar hazırlayıp herkesin reklamınıza erişimini sağlarız. Youtube Reklamlarınıza müşterileriniz akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığıyla her ortamda kolaylıkla ulaşabilir. Ayrıca Youtube’da yayınlanan reklamınızın performansını da inceleyebilirsiniz. Reklamınızı kimler tarafından izlendiğini ve kaç kişi tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz. Youtube Reklamları kişiye ulaşma maliyetine ve kişiye ulaşma süresine göre daha ekonomiktir. Hem esnek, hem bireysel hem de ölçülebilir Youtube Reklamları ile sizde firmanızı dünyaya tanıtın, fark oluşturun ve satışlarınızı arttırın.

Sosyal Medya Yönetimi ya da kısa adı ile SMY, temsil ettiğiniz markanın ve hizmetin, Facebook, Twitter, Instagram ve benzeri sosyal medya platformlarını kullanarak, ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile olan iletişimin sağlıklı bir şekilde uygulanmasının sağlanmasıdır. Bu işlem hem iletişimi hem de içeriği sağlamak açısından oldukça önemlidir. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti veren ajansımız, konusunda uzman personelimiz sayesinde, irili ufaklı birçok işletmenin ve isim yapmış firmaların sosyal ağlarla olan bağını güçlendirmektedir. Bu sayede firmalar da sosyal medya aracılığı ile müşterilerinin nabzını güncel bir şekilde yoklamış olmaktadırlar. Bu uygulama firmaların geleceğe yönelik projeleri, kampanyaları ve kitlelere tanıtımları açısından çok yararlı ve gerekli bir uygulamadır. Çağımız hepimizin bildiği ve farkında olduğu gibi elektronik ve bilgisayar çağıdır. Artık hemen herkesin bir akıllı telefonu ve akıllı cihazı bulunmaktadır. Gerek Türkiye gerek dünyada sektörel gelişmelerin çoğu artık internet üzerinden takip edilmekte ve firmalara ulaşmak, onlarla iletişim kurmak isteyen hedef kitle de sosyal medya aracılığı ile bu firmalara çok hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmaktadır.
Bu uygulama eğer doğru olarak yerine getirilirse, sosyal medya platformlarındaki marka değerinizi arttırırsınız. Ajansımız sizlere Sosyal Medya Yönetimi hizmeti verirken, bütün bu önemli unsurları dikkate alarak aksiyonlarını gerçekleştirmektedir. Hem pazar hakkında bilgi sahibi olmanıza hem de hedef kitlenizi belirlemenize destek olan sosyal medya yönetimi sayesinde grafiğiniz gün geçtikçe daha çok yükselecektir. İçerik yönetimi ve veri analizi en önemli faktörlerdendir. Ajansımız sizlere öncelikle markanız için sürdürülebilir bir hikaye oluşturmaktadır. Bu ancak değişik sektörlerde vizyon hakimiyeti olan ve sosyal medya platformlarını çok iyi tanıyan ve hedef kitlelerin ne istediğini bilen, profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Bilinmesi gereken bir diğer önemli nokta da; sosyal medya üzerinde gerçekleştirilen veri analizlerinin, web analitiğinden daha farklı olduğudur. Sosyal medya analitiğinde kişiler daha çok firma hakkındaki yorumlara odaklanmaktadırlar. Sosyal medya analitiği aynı zamanda trend analizine de olanak tanımaktadır. Güncel olarak takip edilen sosyal medya trafiği birçok platformdan daha yoğun ve daha aktif bir etkileşim halindedir.
Sosyal medya analizi yapılırken ajansımız, ortaya çıkan verileri en doğru şekilde okuyup sizlere yol gösterecektir. Sosyal Medya Yönetimi hizmeti aldığınızda sizlere sadece sosyal medya platformları ile olan bağlantıları değil, veri ve analizle ilgili bilgileri de sunuyoruz. Veri okuma ve analiz işlemlerini bu işte profesyonel eğitim almış ve sektörde deneyimli personelimizle hazırlıyoruz. Dolayısıyla sizler sosyal medya yönetimi hizmeti kapsamında geniş bir paket hizmeti almış oluyorsunuz. Üstelik bu hizmet son derece uygun bir fiyat ve geniş ödeme seçenekleri ile verilmektedir. Ajansımızla internet ya da telefon yolu ile iletişime geçtiğinizde sosyal medya yönetimi ve diğer reklam verme yöntemleri hakkında sormak istediklerinizi iletebilirsiniz. Sosyal medya yönetimi konusunda hem yurtiçi hem de yurtdışındaki sektörlere hakim olan ajansımız, sektördeki tecrübesini siz değerli müşterilerimize sunarak, hedef kitleler içindeki güvenirliğinizi arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Resmi olarak Google Partners rozeti taşıyan ajansımız, hizmette güler yüz, kalite ve devamlılığı hedeflemektedir. Bütün bu hizmetleri düşük maliyetlerle ayağınıza getirir ve firmaların satışlarını arttırmaya yönelik satış stratejileri üzerinde profesyonel bir şekilde çalışmalar yapar. Firmaların ve işletmelerin satışlarını arttırıcı modern ve teknolojik çözüm önerileri sunmaktan gurur duymaktayız. Profesyonel kadromuz her türlü reklam ve satış arttırma yöntemi için beyin fırtınası yapar ve hem teorik hem de pratik uygulamalarla firmaların güvenini kazanır.
Sadece Twitter, Facebook ya da Instagram üzerinden değil, dünyaca ünlü ve kendini kanıtlamış diğer kurumsal sosyal medya platformları için de çalışmalar yaparak firma ve platform arası bağlantıları hazırlar ve dünyada trend haline gelmiş ya da gelmek üzere olan bütün sosyal medya platformlarını da takibe alarak Sosyal Medya Hizmeti için portföyünde tutar. Bu şekilde hedef kitlesini de genişletmiş olur ve firmaların belirledikleri verilere göre markaları bu platformlara en doğru şekilde yönlendirme yapar. Dijital medya devamlı yenilenmekte ve çoğu zaman takibi zor bir duruma gelmektedir. Firmalar yoğun iş tempoları sırasında bütün platformları takip edemeyebilirler. Ajansınız olarak biz bu takibi sizler için ele alıyor ve en eski sosyal medya platformlarından en yenilerine kadar hepsinden haberdar olup, sizler ve firmanız için hangi platformun daha uygun olabileceği üzerinde çalışmalar ve analizler yapıyoruz. Ortaya çıkardığımız verileri sizlerle paylaşıyor, hem işin başında hem de iş devam ederken sizlere yenilikler hakkında düzenli bilgi veriyoruz. Bu bilgi alışverişi sayesinde de sosyal medya hizmeti kapsamında bağlantı kurulan sosyal medya platformları ile interaktif bir çalışma içine giriyoruz. 7/24 hizmet halinde olduğumuzdan, ortaya çıkabilecek herhangi bir problemde de sizleri asla yalnız bırakmıyor, teknik ya da stratejik hangi konu olursa olsun, sorularınızı, görüşlerinizi ve elbette önerilerinizi dikkate alarak sizinle olan çalışmamıza devam ediyoruz.

Şuana kadar ne kadar reklam verdik ?

171
Mutlu Müşteri. Çalışmaya devam ettiğimiz ve günden güne büyüyen müşteri sayımız.
2452
Reklam Tıklaması Şimdiye Kadar Tıklanmış Reklam Adedi.
8760
Saat Reklam Verildi Bizi seçen müşterilemize istatistikteki bilgi süresince hizmet verildi.

Bize Yazın!

Aklınıza gelebilecek tüm konularda bize yazarak kafanıza takılanları sorabilirsiniz.